Založit webové stránky nebo eShop

TURNAJE


KVALIFIKACE NA ONDRÁŠOVKA CUP 2017/2018

 

DATUM: ÚTERÝ 19.9.

ČAS: 9:00

MÍSTO: PÍSEK

NOMINACE:

FULÍN, JANOTA, PROKOP, SLEPIČKA, KONŠEL, BRDEK, VARHANÍK, STAROSTA, RŮŽIČKA

POZNÁMKA: PŘEPOSÍLÁM ČÁST MAILU OD POŘADATELE:

Kvalifikace se odehraje v Písku, kdy začátek turnaje je v 9,00 hod. Obědy budou naplánovány v čase 11,00 - 12,00 hod. a budou se vydávat v restauraci Šumava, cca 200 m od fotbalového stadionu.

Je domluvený přírodní kuřecí plátek s rýží, pití - voda s citronem nebo šťáva. Cena 75,- Kč/ osoba (vedoucí týmu bude platit přímo v restauraci za celý tým).

Datum ukončení objednávek na tento email je do pátku před turnajem (tj. U8 15.9., U9 22.9., U10 29.9., U11 6.10., U12 13.10., U13 20.10.).

V areálu fotbalového stadionu je restaurace, kde se všichni nestačí najíst. Jinak již od ranních hodin a po celou dobu turnaje bude otevřen stánek s občerstvením.

1)VZHLEDM K TOMU, ŽE SE TURNAJ KONÁ V DOBĚ ŠKOLY, JE TŘEBA VČAS NAHLÁSIT TŘÍDNÍM UČITELKÁM!!!

2) KDO BUDE CHTÍT OBĚD, NAHLAŠTE MI TAKÉ VČAS

Rozpis mistrovských utkání SK Benešov na podzim 2017

 

Skupina 1)

 

Fulín, Janota, Prokop, Richter, Konšel, Vaníček, Slepička

9.9.2017 - 9:00 PŘESTAVLKY - SRAZ 8:30h

Benešov - Poříčí "B"   17:0

Benešov - Přestavlky   4:9

Benešov - Poříčí "A"   7:7

17.9. 2017 - 9:00 BENEŠOV - SRAZ 8:30h

24.9.2017 - 9:30 POŘÍČÍ - SRAZ 9:00h

8.10.2017 - 9:30 POŘÍČÍ - SRAZ 9:00h

 

Skupina 2)

 

Brdek, Kupeček , Růžička, Šarf, Varhaník, Šimek, Kučera, Starosta

16.9.2017 - 10:00 CHOCERADY - SRAZ 9:30h

30.9.2017 - 9:00 SENOHRABY - SRAZ 8:30h

14.10.2017 - 9:30 BENEŠOV  - SRAZ 9:00h

21.10.2017 - 9:30 BENEŠOV - SRAZ 9:00h
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MINICUP   2016 / 2017

Jaro 2017

Neděle 2.4.2017


12:00-12:10 SK Benešov žlutá - ČAFC Praha bílá
12:24-12:34 SK Benešov žlutá - FK Dukla Praha červenožlutá

12:48-12:58 SK Benešov žlutá - Tatran Sedlčany

13:12-13:22 SK Benešov žlutá - Tempodraci

13:36-13:46 SK Benešov žlutá - TJ Březiněves

14:00-14:10 SK Benešov žlutá - SK Slovan Kunratice

ŽLUTÍ: Brdek, Fulín, Kupeček, Kučera, Slepička, Prokop, Topol

 

12:12-12:22 FC Viktoria Plzeň modrá - SK Benešov modrá
12:36-12:46 FK Dukla Praha dívky - SK Benešov modrá
13:00-13:10 Viktoria Žižkov červená - SK Benešov modrá
13:24-13:34 ČAFC Praha zelená - SK Benešov modrá
14:12-14:22 TJ Straky - SK Benešov modrá
14:36-14:46 AFK Slavoj Podolí - SK Benešov modrá

MODŘÍ: Janota, Růžička, Mrázková, Starosta Vaníček, Šarf, Šimek, Richter

___________________________________________________________________________________


Sobota 29.4.2017

12:15 12:25 SK Benešov žlutá - TJ Březiněves

12:39 12:49 Viktoria Žižkov červená - SKBenešov žlutá

13:03 13:13 SK Benešov žlutá - FK Dukla Praha červenožlutá

13:27 13:37 SK Union Vršovice - SKBenešov žlutá

13:51 14:01 SK Slovan Kunratice - SKBenešov žlutá

14:03 14:13 Sokol Lipence bílá - SK Benešov žlutá

ŽLUTÍ: Brdek, Fulín, Kupeček, Růžička, Slepička, Prokop, Richter

 

16:12 16:22 Temposauři - SK Benešov modrá

16:48 16:58 SK Ďáblice - SK Benešov modrá

17:00 17:10 Junior Praha modrá - SK Benešov modrá

17:24 17:34 Sokol Stodůlky - SK Benešov modrá

17:36 17:46 SK Benešov modrá -  FK Dukla Jižní Město žlutočervená

18:00 18:10 SK Benešov modrá - ČAFC Praha bílá

MODŘÍ: Janota, Kučera, Mrázková, Starosta, Vaníček, Šarf, Šimek, Topol
 

___________________________________________________________________________________

Sobota 13.5.2017

Hrací čas: 12:00 - 14:30

ŽLUTÍ: Brdek, Fulín, Konšel, Růžička, Slepička, Prokop, Janota, Richter - G

MODŘÍ: Kupeček, Kučera, Mrázková, Starosta, Vaníček, Šarf, Šimek, Topol - G - ZRUŠENO PRO  NEMOC

____________________________________________________________________________________

 

Sobota 27.5.2017

 

Hrací čas: 8:00 - 11:00

ŽLUTÍ: Brdek, Fulín, Konšel, Růžička, Slepička, Prokop, Janota, Topol - G

Hrací čas: 12:00 - 14:30

MODŘÍ: Kupeček, Kučera, Mrázková, Starosta, Vaníček, Šarf, Šimek, Richter - G

_______________________________________________________

Neděle 11.6.2017 – finále

Hrací čas: 17:00 - 19:30

ŽLUTÍ: Brdek, Fulín, Konšel, Růžička, Slepička, Prokop, Janota

Hrací čas: 13:00 - 15:30

MODŘÍ: Kupeček, Kučera, Mrázková, Starosta, Vaníček, Šarf, Šimek, Richter, Topol

________________________________________________________

NOMINACE:        CELÝ TÝM U7!!! 

_______________________________________________________________________________

Turnaj Radonice 2017

 

Kdy:   Sobota 22.4.2017

Kde:  Radonice

Sraz: parkoviště u Maxu 6:50h

Odjezd: 7:00h

Rozpis zápasů ve skupině:

8:46-8:57 TJ Slávia Radonice SK Benešov
9.25-9:36 SK Benešov SC Xaverov
9.51-10:02 Junior Chomutov SK Benešov
11:09-11:20 SK Benešov FK Mladá Boleslav
12:01-12:12 SK Petřín Plzen SK Benešov
12.40-12:51 SK Benešov SK Votice 

 

Předpokládaný konec turnaje 14:30

Předpokládaná nominace: Richter (G), Starosta, Fulín, Prokop, Slepička, Kučera, Kupeček, Janota, Šarf

Náhradníci v případě, že někdo omarodí:Vaníček

__________________________________________________________________________________

Turnaj ZELENCup 2017

(Turnaj Luďka Zelenky)

 

Kdy:   Sobota 20.5.2017

Kde:   Český Dub - Podještědí u Liberce

Podještědský sportovní areál

 Husova 159, CZ-463 43 Český Dub III

Sraz:  MEZI 8:30 a 9:00
 

 

Předpokládaná nominace:Richter - G, Fulín, Konšel, Prokop, Slepička, Janota, Brdek, Růžička, Kupeček

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

TOPlist