Založit webové stránky nebo eShop

Úvod

Nejbližší AKCE

Neděle 11.6.2017 – finále - MINICUP

Hrací čas: 17:00 - 19:30

ŽLUTÍ: Brdek, Fulín, Konšel, Růžička, Slepička, Prokop, Janota

Hrací čas: 13:00 - 15:30

MODŘÍ: Kupeček, Kučera, Mrázková, Starosta, Vaníček, Šarf, Šimek, Richter, Topol

 

_______________________________________________________

 

Sobota 27.5.2017

 

Hrací čas ŽLUTÍ: 8:00 - 11:00

Brdek, Fulín, Konšel, Růžička, Slepička, Prokop, Janota, Topol - G

Sraz: 7:30 - 7:45

Hrací čas MODŘÍ: 12:00 - 14:30

Kupeček, Kučera, Mrázková, Starosta, Vaníček, Šarf, Šimek, Richter - G

Sraz: 11:30 - 11:45

 

________________________________________________________

Turnaj ZELENCup 2017

(Turnaj Luďka Zelenky)

 

Kdy:   Sobota 20.5.2017

Kde:   Český Dub - Podještědí u Liberce

Podještědský sportovní areál

 Husova 159, CZ-463 43 Český Dub III

Sraz:  MEZI 8:30 a 9:00
 

 

Předpokládaná nominace:Richter - G, Fulín, Konšel, Prokop, Slepička, Janota, Brdek, Růžička, Kupeček

____________________________________________________________________________________

Sobota 13.5.2017

Hrací čas: 12:00 - 14:30

ŽLUTÍ: Brdek, Fulín, Konšel, Růžička, Slepička, Prokop, Janota, Richter - G

MODŘÍ: ZRUŠENO PRO  NEMOC

Sobota 29.4.2017

12:15 12:25 SK Benešov žlutá - TJ Březiněves

12:39 12:49 Viktoria Žižkov červená - Benešov žlutá

13:03 13:13 SK Benešov žlutá - FK Dukla Praha červenožlutá

13:27 13:37 SK Union Vršovice - Benešov žlutá

13:51 14:01 SK Slovan Kunratice - Benešov žlutá

14:03 14:13 Sokol Lipence bílá - SK Benešov žlutá

ŽLUTÍ: Brdek, Fulín, Kupeček, Růžička, Slepička, Prokop, Richter

 

16:12 16:22 Temposauři - SK Benešov modrá

16:48 16:58 SK Ďáblice - SK Benešov modrá

17:00 17:10 Junior Praha modrá - SK Benešov modrá

17:24 17:34 Sokol Stodůlky - SK Benešov modrá

17:36 17:46 SK Benešov modrá -  FK Dukla Jižní Město žlutočervená

18:00 18:10 SK Benešov modrá - ČAFC Praha bílá

MODŘÍ: Janota, Kučera, Mrázková, Starosta, Vaníček, Šarf, Šimek, Topol

________________________________________________________

Turnaj Radonice 2017

 

Kdy:   Sobota 22.4.2017

Kde:  Radonice

Sraz: parkoviště u Maxu 6:50h

Odjezd: 7:00h

Předpokládaná nominace: Richter (G), Starosta, Fulín, Prokop, Slepička, Kučera, Kupeček, Janota, Šarf

Náhradníci v případě, že někdo omarodí: Vaníček

 

Nominaci potvrďte do ÚTERÝ 18.4.2017 na diskusní fórum, děkuji!!!

 

____________________________________________________________________________________

 

POZOR ZMĚNA ZAČÁTKU TRÉNINKŮ

 

 

Od 3.Dubna 2017 platí:

Tréninky:

pondělí Zimák (B,A) od 17:15 - 18:30

středa Zimák (B,C) od 17:15 - 18:30

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TOPlist